מערכת Curriculum לניהול הגיוס בחברות כ"א, השמה ו-Outsourcing

חברות כח אדם והשמה רבות מקבלות יום יום כמויות גדולות של קורות חיים שזורמים אל המשרד, זמן רב מושקע בתייוק קורות החיים בצורה כזו שניתן יהיה להשתמש במידע מאוחר יותר, רבים מקורות החיים נזרקים או נמצאים במצב שאי אפשר יהיה להשתמש בהם. עקב כך מידע בעל ערך כספי רב לא נמצא בשימוש, כמו כן חברות אלו צריכות לשמור על קשר מתמיד עם לקוחותיה ועם המועמדים שנשלחים למשרות שונות.

HorizonsSoft פיתחה פתרון חדשני המותאם לטפל באופן אוטומטי בכמויות גדולות של קורות חיים,
וכן ניהול מתקדם של תהליכים מול לקוחות ומול מועמדים.

קבלה וניתוח אוטומטי של קורות החיים
קורות החיים שמגיעים אל תיבת הדואר האלקטרוני שלך עוברים את תהליך התיוק האוטומטי אשר במהלכו מתבצעת אנליזה לקורות החיים עצמם (לא משנה באיזה פורמט מגיעים קורות החיים). אנליזה זו מאפשרת חיפוש של פרטי המידע החשובים בתוך קורות החיים כגון: ניסיון, השכלה, פרטיים אישיים, ואפילו חיפוש על ההערות שנכתבו בקורות החיים.

חיפוש וסינון אוטומטי
"סוכן חכם" סורק אוטמטית את כל קורות החיים שנכנסים או שקימים כבר במערכת ומחפש התאמות לקריטריונים שאופיינו מראש, ה"סוכן החכם" ממשיך לעבוד כל הזמן וישלח לך הודעות מייל כאשר יכנסו קורות חיים שתואמים את דרישותייך.

מעקב אחר לקוחות ומועמדים
לאחר שאיתרת את המועמדים שמתאימים לך תוכל לצרף את המועמד ללקוח יחד עם סיכומי ראיון שנעשו וחוות הדעת שלך ולעקוב אחר ההתקדמות של המועמד מול הלקוח, כמו כן המערכת תשלח לך תזכורות למייל לאורך כל תהליך ההשמה לגבי המועמד, או הלקוח.


לחצו על המודולים השונים וצפו במצגות קצרות אודות המערכת: