מערכת Curriculum לניהול גיוס פנים ארגוני

חברות וארגונים אשר מגיסים כח אדם איכותי, נאלצים להתמודד עם כמות גדולה של מועמדים, ולהעבירם אל המנהלים המגייסים בחטיבות השונות, מחלקת משאבי אנוש בארגון מעונינת לקבל פידבקים מהמנהלים המגייסים, ולנהל ולפקח על תהליך הגיוס.

HorizonsSoft פיתחה פתרון יחודי למחלקות משאבי אנוש, לטפל בקורות החיים שמגיעים אלהם ולבצע סינון אוטומטי של המועמדים והעברה אל המנהלים המגיסים תוך שמירת מעקב על המועמדים, וקבלת פידבקים אוטומטית על המועמדים.

קבלה וניתוח אוטומטי של קורות החיים
קורות החיים שמגיעים אל תיבת הדואר האלקטרוני שלך עוברים את תהליך התיוק האוטומטי אשר במהלכו מתבצעת אנליזה לקורות החיים עצמם,(לא משנה באיזה פורמט מגיעים קורות החיים).
אנליזה זו מאפשרת חיפוש של פרטי המידע החשובים בתוך קורות החיים כגון: ניסיון, השכלה, פרטיים אישיים, ואפילו חיפוש על ההערות שנכתבו בקורות החיים.

חיפוש וסינון אוטומטי
"סוכן חכם" סורק אוטמטית את כל קורות החיים שנכנסים או שקימים כבר במערכת ומחפש התאמות לקריטריונים שאופינו מראש, ה"סוכן החכם" ממשיך לעבוד כל הזמן וישלח לך הודעות מייל כאשר יכנסו קורות חיים שתואמים את דרישותייך.

מעקב אחר מועמדים מול המנהל המגייס
לאחר שאיתרת את המועמדים שמתאימים לך תוכל להעביר סיכומי ראיון וולעקוב אחר ההתקדמות של המועמד מול המנהל המגייס, המערכת תשלח לך תזכורות לגבי המועמד, ומנוע מיוחד שמנהל את התהליך יאפשר לך ולמנהל מגייס להעביר את המועמד דרך השלבים השונים של הגיוס.


לחצו על המודולים השונים וצפו במצגות קצרות אודות המערכת: